Reklamační řád

Reklamace v zákonné lhůtě do 14 dní od dodání zboží

Zboží nám můžete zaslat zpátky do 14 dnů od jeho přijetí. Stačí vyplnit formulář níže o odstoupení od smlouvy, ten nám můžete zaslat jak na e-mail, tak případně vytištěný přiložit k balíku s daným zbožím, nebo nám jej přivést osobně spolu se zbožím, forma doručení záleží jen na Vás.

Formulář odstoupení od smlouvy

Vaše právo odstoupení od smlouvy

Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni uzavření smlouvy a v případě uzavření kupní smlouvy kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží.

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte nás o svém odstoupení od této smlouvy informovat (například dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, nebo e-mailem). Můžete použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však Vaší povinností.

Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy výše před uplynutím příslušné lhůty.

Reklamace poškozeného zboží do 2 let od zakoupení zboží

V případě problému se zbožím nás neváhejte kontaktovat, zajišťujeme záruční opravy zboží, které prodáváme a díky naším zkušenostem Vám dokážeme poradit s jakýmkoli problémem. V případě uznání reklamace provedeme opravu zboží do 30ti dnů, případně dle domluvy. Máme možnosti různých variant, vyměníme zboží za nepoškozený kus, provedeme záruční opravu a nebo Vám vrátíme peníze.

Spousty dílů držíme skladem a proto zvládáme případné opravy zboží mnohem dříve, než-li do zákonných 30ti dní.

Adresa pro zaslání zboží k reklamaci

Autorádia Most
Average, s.r.o.
Jana Opletala 1661/4
Most
434 01

Zboží musí být vráceno v původním nepoškozeném stavu a řídí se našimi obchodními podmínkami.

O celém průběhu Vaší reklamace Vás budeme informovat.