Oprava zelené obrazovky u autorádia Isudar s WinCE

Pokud jste majiteli autorádia Isudar se systémem WinCE a občas se Vám stává (obzvlášť při zapnuté navigaci), že se rádio restartuje spolu se zelenou obrazovkou a pískáním z reproduktorů, jedná se o softwarovou chybu, která se dá snadno opravit tímto postupem.

  1. Stáhněte si opravný software
  2. Soubor rozbalte a vložte na prázdnou microSD kartu (ideálně zformátovanou, na FAT32)
  3. SD kartu vložte do slotu pro GPS a vložte klíček do zapalování automobilu a otočte pro zapnutí rádia
  4. Proběhne rychlá instalace, která musí skončit zeleným nápisem! Pokud instalace proběhla v pořádku, kartu vyjměte a máte hotovo.
  5. Pokud instalační proces neproběhne správně, vypíše se chyba (Error) a v tom případě nemáte kompatibilně naformátovanou kartu, zkuste ji řádně naformátovat a proces opakujte nebo zkuste jiný typ karty.

 

Instalaci provádíte na vlastní riziko, může vést až ke zničení základní desky autorádia a instalace je nevratná. Neneseme odpovědnost za případné škody způsobené nesprávným fungováním nebo nekompatibilitou softwaru právě k Vašemu typu autorádia.

Software nefunguje na všechny typy WinCE autorádií, je určen výhradně pro výrobce Isudar a to jen ke specifickým typům, na podobně fungující či vypadající rádia nemusí fungovat.

 

F16CCBEC-A0FD-47D5-93E0-B951218A6195